počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Stěhujeme naši pražskou pobočku!

19. 9. 2019 | Kateřina Kopecká

Comdata Czech mění sídlo společnost a pražské pobočky! Stěhujeme se do moderních prostor s lepší dopravní dostupností.

Po mnoha letech jsme se rozhodli opustit naši starou pobočku a sídlo společnosti Comdata Czech na ulici Drahobejlova. Její vzhled již neodpovídal dnešní době, velikost našim budoucím plánům a komplikace spojené se změnou majitele budovy nám také přidělaly pár vrásek na čele. S pobočkou se budeme loučit s těžkým srdcem. Zažila toho hodně a byla dlouhá léta naším domovem.

Tím se nyní stane moderní budova na adrese V Olšinách 75, Praha 10 – Strašnice. Výběr to byl dlouhý, ale věříme, že správný. Naši kolegové ocení moderní prostory se vším, co k tomu patří, nebo skvělou jídelnu. Naši klienti naopak uvítají dopravní dostupnost (metro, Jižní spojka, D1, D11), možnost parkování a recepci 24/7.

Na naší nové pobočce se otevřou dveře a telefony 23.9. a spolu s fyzickým přesunem se samozřejmě mění také sídlo naší společnosti. Budoucí dokumenty již ponesou novou adresu firmy.

Těšíme se na viděnou,

Tým Comdata

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše