Největší pobočka společnosti Comdata slaví 10 let. Při příležitosti oslav brněnské servisní středisko navštívil italský velvyslanec Francesco Saverio NISIO, zástupce italské obchodní komory i řada partnerů.


Brněnská pobočka společnosti Comdata Czech oslavila 16.4.2019 oficiálně 10 let své existence. V tamním servisním centru pracuje přes 250 zaměstnanců a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v městské části Žabovřesky. K příležitosti oslav navštívil pobočku také italský velvyslanec Francesco Saverio NISIO, který ocenil především vizi společnosti a velmi přívětivý vztah ke všem zaměstnancům.

„Brno je naše srdcová záležitost. Začínali jsme zde v několika lidech na projektu O2 a nyní máme přes 250 zaměstnanců a zajišťujeme zákaznický servis významným tuzemským partnerům,“ uvádí Jan Nedělník, Head of Operations ve společnosti Comdata. Andrea Tonoli, CEO Comdata Czech, pozvaným partnerům –zdůraznil výhody mezinárodního přesahu společnosti, díky kterému patří Comdata mezi špičky zákaznických služeb nejen u nás, ale i ve světě.

Celý den se společnost formou aktivit a soutěžení věnovala také zaměstnancům a představení projektu s název Emil Open –sportovní akce hendikepovaných. Na akci Comdata Czech přispělo 50 000 Kč a zaměstnanci se na ní podílejí formou dobrovolnictví i vlastních sbírek. Celý den se velmi vydařil, společnost Comdata děkuje všem partnerům a zaměstnancům a těší se na další úspěšnou dekádu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *