počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Podporujeme Emil Open 2019

13. 5. 2019 | Kateřina Kopecká

Jsme pro každou dobrou věc, a proto jsme se rozhodli podpořit Evropské hry hendikepované mládeže. Ty se budou konat od 12. do 16. června 2019 v Brně s účastí stovek sportovců.

Vy v Comdata Czech jsme na akci přispěli částkou 50 000 Kč a krom sbírky, kterou pořádají naši zaměstnanci se zapojíme také jako dobrovolníci.

Emil Open se letos bude konat už po osmé a doposud se události zúčastnilo přes 3 600 sportovců ve více, jak desítce různých sportů. Akce je určena pro mládež od 10 do 26 let svým pojetím i rozsahem se jedná o unikátní událost v evropském měřítku.

Tisíce sportovců z celého světa přijede už v červnu do Brna.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše