počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Období sklizně - podzimní sezóna plná konferencí a oborových soutěží

5. 1. 2022 | Kateřina Kopecká

V oblasti zákaznické péče je podzim tradičně období nejvíce nabité konferencemi a prestižními soutěžemi. Comdata se každoročně účastní lokální konference Call center od asociace ADMEZ, jejímž tématem byla budoucnost hlasové komunikace a mezinárodní konference ABSL s tématem přeměna vize do reality. Obě konference nabídly zajímavé řečníky s řadou nových a přínosných informací z různých sektorů, tak jako každý rok. 

Obě tyto konference zároveň doprovází soutěže, kde má každá společnost možnost přihlásit inovativní projekty, které byly v daném roce realizovány. Ani letos jsme neváhali přihlásit několik projektů, které naše týmy realizovaly během trvajícího kovidového období. Letošní sezóna se nám podařila na výbornou a skórovali jsme, kde se dalo. Za to patří obrovské poděkování a gratulace našim týmům, které se podílely na inovativních projektech od myšlenky, přes realizaci až po zpracování výstupu a přihlášky. 

Czech Contact Center Award 2021

1. místo - Comdatka - firemní dětská skupina (v kategorii Lidé)

“Work-life balance  je pro nás aktuálním tématem. Sladit rodinu s prací je v poslední době komplikované. Rodiny s dětmi se dostávají do situací, kdy jeden příjem zkrátka nestačí. Musí do práce oba. Jenže co s dětmi? Prarodiče ještě pracují, státní školky jsou přeplněné a ty soukromé předražené. Tak jsme si postavili vlastní školku. Pro rodiny s dětmi máme dobrou zprávu. Můžeme nabídnout obojí - práci i školku.” popisuje Ivana Smejkalová, zakladatelka Comdatky.

2. místo - Kariérní mapy (v kategorii Lidé)

“Kariérní mapa je kombinací osobnostního profilu, požadavků na vzdělání, vůdčích schopností a dovedností, které je zapotřebí ovládat na konkrétní pracovní pozici. Hlavními výhodami, které s sebou kariérní mapa přináší jsou především transparentnost a kariérní růst. Díky tomuto nástroji se nám povedlo vytvořit jednotný systém, který našim kolegům nabízí osobní i profesní růst a snadné porozumění.” vysvětluje Lenka Volocká, Head of HR.

1. místo - Care24 ( v kategorii Technologie)

“Covid v loňském roce zapříčinil obrovský nárůst počtu e-shopů na českém trhu. Prodávat své zboží na internetu se rozhodlo desítek tisíc firem. Se vstupem na internet se prodejcům otevírají nové dveře byznysu, ale ruku v ruce se také zvyšuje kontakt ze strany zákazníka. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme se stali experty na zákaznickou péči a stabilními partnery velkých jmen na mezinárodním poli. Začátkem roku jsme se však rozhodli pomoci i menším podnikatelům, kteří si donedávna profesionální servis nemohli dovolit. Care24 je řešení vytvořené na míru menším podnikatelům, aby už majitelé firem nemuseli zvedat hovory zákazníků a mohli se věnovat jiným aspektům jejich podnikání.“ popisuje Lada Hrbková, Business Development Manager.

Osobnost kontaktního centra 2. místo - Marek Drahonský

Marek byl nominován pro jeho dlouhodobý přínos projektu, každodenní pomoc kolegům, vysoké pracovní nasazení, neutuchající entuziasmus a ukázkové prodejní výkony.

Marek do firmy nastoupil v roce 2017 a hned od prvních dnů bylo zjevné, že se v něm skrývá velký potenciál. Po krátkém zapracování se ihned vyšvihnul mezi prodejní špičku a nejenom, že zde setrvává do dnešní doby, ale navíc svoje schopnosti předává a pomáhá implementovat dalším kolegům. Markova profesní kariéra začala na jednom z největších inboundových projektů. Během několika měsíců se z pozice klasického agenta vypracoval na pozici provozního agenta, kde uplatnil svoje nadání pro pomoc a rozvoj kolegů. I přes svůj handicap a složitou pandemickou situaci je ochoten v případě potřeby opustit pohodlí svého domova a přidat pomocnou ruku při plnění každodenních úkolů na pracovišti. 

Marek za svoje působení u nás získal ocenění Comdata star - zaměstnanec měsíce a opakovaně vyhrává interní soutěže ze strany klienta i Comdaty. Marek pro ostatní může být vzorem i mimo práci – je reprezentantem ČR ve sportu Boccia (jedná se o hru podobnou petangue) a aktivně se podílí na CSR aktivitách jako je dobrovolničení pro Emil Open a Ligu Vozíčkářů.

“Chtěl bych poděkovat všem, kteří mě do soutěže nominovali. Cesta k výsledkům, které mám, byla náročná a dlouhá. Za to, kde jsem teď, patří velké díky všem mým nadřízeným, které jsem za cestu v Comdatě měl - Nikči, Kubovi a Ivovi. Po nějaké době jsem se díky svým výsledkům začal starat o onboarding nováčků a následně jsem se posunul na pozici provozního operátora. Jsem velice rád za spolupráci s Comdatou a hlavně za možnost karierního růstu.” - dodává Marek Drahonský.

Leader kontaktního centra 2. místo - Ivo Poláček

Ivo působí ve firmě již skoro 10 let a je nedílnou součástí Comdaty. Když se odkloním od všech pozic a náplně práce, mohu vypíchnout organizaci spousty akcí nad rámec pracovní náplně jako vánočních či letních večírků, z vlastní iniciativy pořádání tematických dnů pro motivaci a zpříjemnění dnů svým kolegům. Ivo nikdy nebyl sobec, ale týmovým hráčem. Je to člověk, který do firmy přináší nová inovativní řešení a nápady k podpoře firemní kultury, spokojenosti a efektivity nastavených procesů. Nedělá mu problém věnovat čas posunu k lepšímu nad rámec pracovní doby a i díky svým schopnostem a dovednostem získal interní ocenění zaměstnance měsíce - Comdata star.Za svou profesní kariéru nastavil již přes desítku různých projektů, vedl a mentoroval nespočet kolegů a vždy na každém projektu vedl elitní týmy, které přesahovaly nastavené cíle. Má neskutečný přesah i do nastavování firemních procesů, tréninku i reportingu, kde vždy díky svým bohatým zkušenostem je studnicí vědomostí. Na začátku roku dostal na starost vybudování nového týmu, který čítá 30 agentů a i při tak velkém počtu splňuje nad veškerá očekávání. 

K tak náročné práci se stíhá věnovat své rodině a malé dceři, která nám občas ozvláštňuje meetingy historkami z dětského podsvětí. Aby toho nebylo málo, má Ivo taktéž svou kapelu, kde bych rád vypíchl jejich poslední hraní na vyprodaném strahovském stadionu. Jediný černý puntík Ivovi dáváme za to, že nám ještě nezahrál na firemní akci. 

“Jsem moc rád, že se naší firmě letos podařilo získat několik ocenění. Je to důkaz, že společnost, ve které pracujeme, má vysoký standard ve všech oblastech a dlouhodobě si ho drží. Zároveň mě těší, že jedním z úspěchů je mé druhé místo v kategorii Team Leader. Ačkoliv se jedná o ocenění individuální, je starou a známou pravdou, že za každým individuálním oceněním stojí velký zástup lidí, kteří k němu dotyčné osobě pomohl. Chtěl bych tedy poděkovat a zároveň toto ocenění věnovat všem lidem, se kterými jsem měl za téměř deset let mého působení možnost spolupráce. Od každého, s kým jsem měl možnost podílet se na našich společných cílech, jsem se hodně naučil. Zároveň se říká, že každý zaměstnanec je odrazem svého nadřízeného. Já věřím, že je to opravdu tak, a proto by si ocenění zasloužili i všichni manažeři, kteří mě celým mým působením ve firmě provázeli a provázejí. Díky za podporu a všechny rady, kterých se mi od vás celé ty roky dostává. Abych to shrnul, chci poděkovat všem, kdo se mnou pracovali, pracují a pracovat budou, podrželi mě v nelehkých situacích nebo shovívavě přehlédli, když jsem na naší společné cestě někdy šlápnul vedle. Mrzí mě jenom, že se se všemi nemůžu potkat, abych vám to řekl osobně. Díky moc a těším se na další roky společného působení v Comdatě!” dodává Ivo Poláček.

ABSL DIAMONDS 2021 

Customer Initiative

Získání diamantu v mezinárodní soutěži s více než 40 projekty od velkých hráčů je pro nás vždy obrovská pocta. Letos se nám podařilo dominovat v kategorii Customer Initiative s projektem Care24 a to především díky automatizovanému a flexibilnímu systému, který jsme vytvořili v reakci na dění na trhu. 

Community and citizen support

Po vyhlášení výsledků ABSL Diamonds 2021 jsme obrdželi ještě jedno překvapení - ocenění Special Diamonds Commendation 2021 v kategorii Community and citizen support. V této kategorii jsme představovali CSR aktivity naší společnosti jakožto jednu z hodnot, kterou máme pevně zakořeněnou ve firemní kultuře. Ocenění si velmi vážíme, nicméně nejlepším oceněním je pro nás pomoc těm, kteří ji potřebují. Největší odměnou je nám, že tyto aktivity děláme my i naši kolegové od srdce.

 

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše