Comdata ve spolupráci se sdružením Práh Jižní Morava

Přemýšleli jsme jakým způsobem letos pojmeme Vánoce, vánoční dárky, přání a veškeré vánoční aktivity. Kvůli aktuální situaci jsme byli nuceni zrušit naše oblíbené vánoční večírky a bazárky a proto jsme se rozhodli tento budget věnovat do vánočních dárků pro naše zaměstnance.

Aktuálně je nás napříč republikou kolem tisícovky. A to je hodně vánočních balíčků. Kdykoliv dáváme dohromady speciální aktivitu, snažíme se o přidanou hodnotu – někomu pomoct.

Když jsme přemýšleli nad letošními Vánocemi, tak jsme si v první řadě položili otázku “Na čem stojí naše fungování?”. Odpověď je jasná, na lidech. A to je oblast, na kterou se chceme zaměřit i celý příští rok. Lidé jsou stavební kámen našeho odvětví a my jako jeden z lídrů na trhu zákaznické péče chceme jít příkladem a být sociálně odpovědní. Nejen Comdata PRO, ale celá Comdata.

Letos jsme tedy oslovili sdružení Práh Jižní Morava, které nabízí pomoc a podporu lidem s psychotickým onemocněním, s žádostí o pomoc s kompletováním vánočních balíčků. Dát dohromady tisíc balíčků během několika týdnů rozhodně nebylo jednoduché, ale Práh se výzvě postavil čelem a my jsme moc rádi, že díky nám dostalo spoustu lidí z toho sdružení práci. Každý balíček byl kompletován s pečlivostí a láskou a byl obohacen o dárky z dílny sdružení.

Doufáme, že naše zaměstnance budou balíčky hřát na srdci, tak jako nás hřeje spolupráce nad nimi.

Comdata ve spolupráci s fondem ohrožených dětí Klokánek

Většinu roku jsme byli nuceni se potkávat pouze online a do konce roku to nevypadá, že by se situace změnila. Proto nám snad naši klienti a partneři odpustí, že letos od nás lahvinku vína nedostanou a místo toho celou částku pošleme někomu, komu opravdu pomůže – Fondu ohrožených dětí. Děti, kterým Fond pomáhá, bohužel nemají tu možnost Vánoce trávit se svými rodinami, tak jako většina z nás.

Víme, že není v našich silách dopřát dětem Vánoce takové jaké by si přáli. Doufáme ale, že pomůžeme tento čas alespoň zpříjemnit.

Kategorie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *