Management společnosti Comdata
Naše mise je pomáhat dalším společnostem růst, poskytovat kvalitní služby spjaté s podnikovými procesy a péči o zákazníky. Nezapomínáme přitom na to nejdůležitější - naše zaměstnance.
Andrea Tonoli

Jmenuji se Andrea Tonoli a jsem neskutečně vděčný, že žiji v tak krásné zemi, jakou je Česká republika. V Comdata vedu skvělý tým manažerů. Studoval jsem na Politecnico v Miláně a získal magisterský titul na Stevensově technické univerzitě.

Miluji hory, a to ve všech ročních obdobích. Také se rád učím cizí jazyky. Mluvím plynně italsky, anglicky, španělsky, německy a nedávno jsem se dokonce začal učit i češtinu.
Adam Koudelka

Jmenuji se Adam Koudelka a v roce 2009 jsem nastoupil jako Call center support manager.

Mám dlouholetou praxi v oblasti zákaznického servisu a call centra. Od 1.7.2018 jsem odpovědný za obchodní činnosti Comdata a marketingové oddělení. Vystudoval jsem aplikovanou kybernetiku v Hradci Králové.
Lenka Volocká

Jmenuji se Lenka Volocká a ve společnosti Comdata pracuji na pozici Head of HR.

Vystudovala jsem VŠB – TU v Ostravě, obor Marketing a obchod. V marketingu se pohybuji celou svoji kariéru a poslední 2 roky se intenzivně věnuji specifické oblasti - HR Marketingu. V současné době vedu tým 11 HR specialistů. Podstatnou částí mé každodenní práce je vytváření strategie náboru. A čím se nejraději bavím? Sportem, dobrou knížkou, hudbou a mými dětmi.
Javier Ortega

Jmenuji se Javier Ortega a v České republice žiji téměř 10 let. V Comdata pracuji jako Head of Client Management.

Absolvoval jsem „Escuela Bancaria Comercial“ v Mexico City se zaměřením na marketing. Jsem ranní ptáče a miluji sport.  Také zbožňuji jídlo, sním skoro všechno (až na čokoládu a mořské plody). Rád poslouchám hudbu – především rock. Moje oblíbená skupina je Metallica.
Jan Nedělník

Mé jméno je Jan Nedělník a v Comdata jsem od roku 2011. Začínal jsem jako operátor aktivní linky, poté supervisor, následně manažer back office oddělení. Postupem času jsem se přes různé pozice dostal na stávající, Head of operation, kde jsem zodpovědný za výsledky všech našich projektů.

Mimo práci mě baví badminton, lyžování, volejbal, knihy, a v neposlední řadě manželka a dvouletý syn.
Petra Smejkalová

Jmenuji se Petra Smejkalová a v Comdata mám na starost finance. Vystudovala jsem VŠE v Praze (ne však finance, ale mezinárodní obchod a řízení lidských zdrojů) a také mám bakalářský titul z filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Ve volném čase ráda čtu a učím se cizí jazyky. Dokonce se mohu pochlubit sbírkou učebnic cizích jazyků.
Marco Biraghi

Jmenuji se Marco Biraghi a pocházím z Itálie. V Comdata působím již 6 let a moje funkce je Planning Manager. Získal jsem bakalářský titul na univerzitě Milano Bicocca, obor Business Administration & Management.

Mé předchozí pracovní zkušenosti souvisí s procesy operačního dodavatelského řetězce. Jsem fotbalový trenér a rád hraji tenis. Miluji vaření, zahradničení a zvířata (kromě plazů).
Radek Šlang

Jmenuji se Radek Šlang a do společnosti Comdata jsem nastoupil v roce 2012 na pozici Scheduling Coordinatora.

Od té doby jsem prošel přes různé pozice a v současné době působím jako Head of IT, kde se s týmem IT specialistů staráme o IT infrastrukturu, telefonii, aplikační portfolio a koncové uživatele. Studoval jsem v Pardubicích obor Telekomunikace a Elektronické zařízení. Ve volném čase se rád věnuji cestování, jízdě na motocyklu a ze sportů hraji rekreačně squash a chodím do fitness centra.

Kontaktujte nás

Získejte více informací a sjednejte si s námi schůzku.