počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Jsme partnerem 2. ročníku Bene Stones

16. 2. 2022 | Kateřina Kopecká

Benefiční turnaje Ligy vozíčkářů spojují sport a dobročinnost. Stejně tomu bude také 26 .2. 2022, kdy se účastníci se utkají v curlingu.

Již tradičně jsme partnerem vybraných akcí Ligy vozíčkářů a této spolupráce si velmi vážíme. Zároveň naši mají naši kolegové si vyzkoušet curling na vlastní kůži.  

 

Curling přináší sportovní vyžití a zábavu, utužuje kolektiv a představuje nevšední zážitek, který si užijí lidé v jakékoliv zdravotní i fyzické kondici. Teď si ho můžete zahrát i v Brně v areálu Nové Zbrojovky. 

Pokud ještě nemáte plány na sobotu 26. 2., zapište si tento den do kalendáře a doražte do Brna. Začínáme v 8:00 a předpokládaný konec akce je v 16:00. 

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše