počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

comdata e-league

První zákaznické centrum, které se nebojí esportu


Společnost Comdata Czech a.s neustále sleduje, co je trendy a jde s dobou. A že se novinek rozhodně nebojí, dokazuje i její vstup na pole počítačových her.

Turnaj pro zaměstnance a partnery hrajeme už 12311 hodin

Co je esport?

Jedná se o organizované soutěžní hraní hráčů nebo týmů, v jakékoliv online hře, na jakékoliv platformě (PC, konzole, mobil). Soutěže mají jasná pravidla a účastnit se jich mohou, jak amatérští, tak profesionální hráči.

Jak se na esport nahlíželo a někdy i nahlíží?

„Banda kluků v upocených tričkách hraje hry pro děti“

Jaká je realita?

  • Hráč se od esport hráče liší asi jako Franta z okresního přeboru a Messi
  • Průměrný plat (1K dollarů, u špičkových 15K dollarů + výhry)
  • Hráči mají trenéry, výživové poradce, marketing oddělení atd.

Proč se pouštíme do esportu?

Spousta z nás hrála hry jako děti, spousta z nás je hraje do teď, a možná i trochu díky pandemii se k nim mnoho z nás zase vrátilo. Především v této nelehké době ve světě se soustředíme na aktivity, které nám dokáží zase vykouzlit úsměv na tváři.

Historie esportu v Comdatě

Na podzim 2021 se začal realizovat pilotní projekt s názvem Esport v Comdatě. Prvním krokem byl turnaj, jehož finále se konalo před Vánocemi o hodnotné herní ceny a pozvánku do Esport Ligy Firem (ELF).V herním klání poměřili své síly zaměstnanci napříč Českou a Slovenskou republikou. Ohlasy byly velmi kladné, proto jsme se rozhodli pokračovat a toto odvětví rozvíjet a tak vznikla Comdata E-league, jejíž největší silou je, že samotná podoba E-league vzniká z řad našich kolegů. Poskládali jsme core tým dobrovolníků, kteří se v esportu pohybují a udají směr našemu projektu od nápadu, přes organizaci, streamování, komentování, grafiku, video až po výsledný produkt.

Comdata Gamers

První esport tým Comdata, který vznikl z vlastních řad alias vítězů turnaje. Tým nás bude reprezentovat v oficiální Esport Lize Firem (ELF), která začíná již v březnu 2022 a to ve dvou kategoriích. Souběžně s ELF bude probíhat druhý turnaj v Comdata, jehož vítěz vyzve aktuální tým Comdata Gamers a pokusí se urvat své místo v následující sezóně ELF.

Sledujte nás:

Project Coordinators

team comdata member Jan Vacula Team Leader team comdata member Kateřina Kopecká Marketing & Community Manager

Team

team comdata member Ondřej Suška team comdata member David Csibri team comdata member David Posiřil team comdata member Jan Lebr team comdata member Markéta Šebestíková
team comdata member Martin Pospíšil
team comdata member Michaela Srholcová team comdata member Tomáš Mikolášek team comdata member Daniel Pasaric
team comdata member Miroslav Ľalík
team comdata member Alžbeta Lončíková

#WeAreGamers

přidej se k nám!

Možná nemáš firmu, ale chtěl bys pro nás pracovat, být v prostředí kde se respektujeme, kde má každý příležitost vyniknout a kde se z myšlenky může stát splněný sen. Připoj se k nám a pomoz nám budovat nejlepší zákaznické centrum v Česku i ve světě. Staň se hrdým comdaťákem a čerpej výhody práce u nás.

Chci do Comdaty

Staňte se partnery
Comdata E-league
a zúčastněte se našich turnajů!

Kromě virtuální kolbiště, kde bojujeme s nejlepšími či je podporujeme v jejich tažení, pomáháme klientům postarat se o jejich zákazníky. Comdata patří mezi přední poskytovatele zákaznických služeb vůbec prvního v České republice a na Slovensku. Ať již jste velký korporát či malá firma, spojte se s námi a najdeme společné řešení.

Chci vědět víc!

Pokud vás zajímá cokoliv ohledně esportu,
nebo máte zájem nás sponzorovat, napište nám!

esport@comdatagroup.com

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše