Je nám ctí, že můžeme opět podpořit aktivitu Ligy vozíčkářů tentokrát Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů.

Liga vozíčkářů pomáhá lidem s fyzickým, kombinovaným a lehkým mentálním postižením, letos slaví 30 let své působnosti. Liga vozíčkářů je neziskovou organizací, entitou zapsaný ústav. Máme registrované 4 hlavní sociální služby: osobní asistence, sociální rehabilitace, Centrum denních služeb a poradna pro život s postižením (celorepublikový dosah). Jsme velmi pyšní na skutečnost, že i přes všechno kovidové šílenství se nám podařilo udržet  osobní asistenty v terénu a pomáhat lidem, kteří jsou na každodenní pomoci zcela odkázaní, ať už v rámci osobní hygieny, oblékání, ohřevu jídla nebo krmení.”

Mgr. Lenka Uldrijanová za Ligu vozíčkářů.

Tak jak už máme ve zvyku, ani nyní se naše podpora netýká pouze finančního příspěvku, ale aktivního zapojení našich zaměstnanců. Aktuálně máme přihlášených přes 160 zaměstnanců naší společnosti! Obrovské díky všem, kteří se zapojí a budou v týdnu od 22. března do 28. března běhat, chodit, plazit se a soutěžit.

Cílem celé akce je zdolat, co nejvíce kilometrů jakýmkoliv způsobem a zároveň dosáhnout částky 150 000 Kč, která půjde na podporu rehabilitace lidí, kteří se nemohou rozhýbat, tak jednoduše jako my.

Startovné 200 Kč zahrnuje startovní balíček, diplom, startovní číslo, které vám přijde na e-mail a příspěvek na dobrou věc.

Těšíme se na finální částku, kterou dáme dohromady jako jedna Comdata. A tímto vyzýváme ostatní společnosti! Připojíte se? Porazíte nás?!

REGISTRUJTE SE ZDE