počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Darujeme Vánoce

11. 12. 2020 | Kateřina Kopecká

Comdata ve spolupráci se sdružením Práh Jižní Morava

Přemýšleli jsme jakým způsobem letos pojmeme Vánoce, vánoční dárky, přání a veškeré vánoční aktivity. Kvůli aktuální situaci jsme byli nuceni zrušit naše oblíbené vánoční večírky a bazárky a proto jsme se rozhodli tento budget věnovat do vánočních dárků pro naše zaměstnance.

Aktuálně je nás napříč republikou kolem tisícovky. A to je hodně vánočních balíčků. Kdykoliv dáváme dohromady speciální aktivitu, snažíme se o přidanou hodnotu – někomu pomoct.

Když jsme přemýšleli nad letošními Vánocemi, tak jsme si v první řadě položili otázku “Na čem stojí naše fungování?”. Odpověď je jasná, na lidech. A to je oblast, na kterou se chceme zaměřit i celý příští rok. Lidé jsou stavební kámen našeho odvětví a my jako jeden z lídrů na trhu zákaznické péče chceme jít příkladem a být sociálně odpovědní. Nejen Comdata PRO, ale celá Comdata.

Letos jsme tedy oslovili sdružení Práh Jižní Morava, které nabízí pomoc a podporu lidem s psychotickým onemocněním, s žádostí o pomoc s kompletováním vánočních balíčků. Dát dohromady tisíc balíčků během několika týdnů rozhodně nebylo jednoduché, ale Práh se výzvě postavil čelem a my jsme moc rádi, že díky nám dostalo spoustu lidí z toho sdružení práci. Každý balíček byl kompletován s pečlivostí a láskou a byl obohacen o dárky z dílny sdružení.

Doufáme, že naše zaměstnance budou balíčky hřát na srdci, tak jako nás hřeje spolupráce nad nimi.

Comdata ve spolupráci s fondem ohrožených dětí Klokánek

Většinu roku jsme byli nuceni se potkávat pouze online a do konce roku to nevypadá, že by se situace změnila. Proto nám snad naši klienti a partneři odpustí, že letos od nás lahvinku vína nedostanou a místo toho celou částku pošleme někomu, komu opravdu pomůže – Fondu ohrožených dětí. Děti, kterým Fond pomáhá, bohužel nemají tu možnost Vánoce trávit se svými rodinami, tak jako většina z nás.

Víme, že není v našich silách dopřát dětem Vánoce takové jaké by si přáli. Doufáme ale, že pomůžeme tento čas alespoň zpříjemnit.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše