počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Comdata Czech má nové webové stránky

9. 4. 2018 | Kateřina Kopecká

V půli března jsme úspěšně spustili nové korporátní webové stránky, na kterých pracovali naši kolegové z obchodu a marketingu řadu měsíců.

A co se změnilo? Web jsme především zjednodušili, přidali moderní design a aktuální informace. Přečíst si tak můžete něco více o společnosti i o tom, co děláme.Věříme, že nový web nám pomůže se získáním nových projektů a do budoucna plánujeme jeho další rozvoj a také velký redesign kariérních stránek, o kterém prozatím nebudeme více prozrazovat.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše