počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Comdata Brno slaví 10 let

19. 4. 2018 | Kateřina Kopecká

Největší pobočka společnosti Comdata slaví 10 let. Při příležitosti oslav brněnské servisní středisko navštívil italský velvyslanec Francesco Saverio NISIO, zástupce italské obchodní komory i řada partnerů.

Brněnská pobočka společnosti Comdata Czech oslavila 16.4.2019 oficiálně 10 let své existence. V tamním servisním centru pracuje přes 250 zaměstnanců a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v městské části Žabovřesky. K příležitosti oslav navštívil pobočku také italský velvyslanec Francesco Saverio NISIO, který ocenil především vizi společnosti a velmi přívětivý vztah ke všem zaměstnancům.„Brno je naše srdcová záležitost. Začínali jsme zde v několika lidech na projektu O2 a nyní máme přes 250 zaměstnanců a zajišťujeme zákaznický servis významným tuzemským partnerům,“ uvádí Jan Nedělník, Head of Operations ve společnosti Comdata. Andrea Tonoli, CEO Comdata Czech, pozvaným partnerům –zdůraznil výhody mezinárodního přesahu společnosti, díky kterému patří Comdata mezi špičky zákaznických služeb nejen u nás, ale i ve světě.Celý den se společnost formou aktivit a soutěžení věnovala také zaměstnancům a představení projektu s název Emil Open –sportovní akce hendikepovaných. Na akci Comdata Czech přispělo 50 000 Kč a zaměstnanci se na ní podílejí formou dobrovolnictví i vlastních sbírek. Celý den se velmi vydařil, společnost Comdata děkuje všem partnerům a zaměstnancům a těší se na další úspěšnou dekádu!

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše