počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Cena ABSL Diamond 2020 v kategorii Boj s covid-19

24. 11. 2020 | Kateřina Kopecká

Pomoc vládě na infolinkách bylo jedno z nejčastěji skloňovaných témat v první vlně korona krize. Vyžadovalo to velkou spoustu práce, nasazení a volného času nás všech, abychom mohli vše včas rozhýbat a povedlo se.

Začalo to s linkou 112 kde pomohlo celkem šedesát našich zaměstnanců a pokračovalo covid linkou 1212 s pomocí dalších padesáti. Linka 1212 byla zřízena 15. března 2020 za účelem poskytování informací o COVID-19 a pracovalo na ní hned několik dalších společností.

Flexibilita a rychlost reakce bylo v této situaci klíčové. Celý projekt reagoval na opatření vydaná vládou a zveřejněna médii. Téměř okamžitě lidé začali zahlcovat linku 112 a nebylo tedy na co čekat. Projekt 1212 reagoval okamžitě. Realizační tým včetně našich zaměstnanců dokázal celý projekt převést z myšlenky do reality během několika hodin.

A právě nasazení všech našich zaměstnanců bylo náležitě oceněno získaným diamantem v ABSL Diamonds 2020 ve speciální kategorii “Boj s Covid-19”. Ceny ABSL Diamonds se každoročně udělují inovativním projektům, které posouvají odvětví obchodních služeb vpřed a slouží jako inspirace pro odvětví i mimo něj. Pátý ročník ABSL Diamond Awards získal neuvěřitelných 50 nominací. Projekty ukázaly vysokou míru flexibility a odolnosti odvětví vůči neočekávaným situacím a krizím. Ukazují, jak dobře se česká centra vyrovnala s výzvami COVID-19 a jak přijala nový digitální standard.

Seznam všech vítězů napříč kategoriemi najdete na stránkách ABSL.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše