počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Byli jsme na semináři ADMEZ

1. 4. 2018 | Kateřina Kopecká

O tom, jak dělat a nedělat HR marketing v kontaktním centru promluvila na konferenci Admez ředitelka HR, Lenka Volocká.

Personální oddělení to v dnešní době nemají vůbec jednoduché. Právě v tomto duchu se nesl seminář klubu ADMEZ na téma „Nábor & odchod zaměstnanců – jak se s tím vypořádat?“. ADMEZ je sdružením právnickým a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V jeho čele stojí výkonný ředitel Tomáš Hájek.

Na semináři, který se konal v půli března zástupci největších zaměstnavatelů rozebírali nové trendy v HR a employee brandingu. Své o tom ví i Lenka Volocká – ředitelka HR ve společnosti Comdata, která napříč Českou republikou zaměstnává přes 1 200 pracovníků.

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now. When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary.

„V oboru péče o zákazníky je náročné najít, zaujmout a získat kvalitního zaměstnance,“ uvádí Lenka Volocká a dodává: „Pryč je doba, kdy stačilo napsat inzerát a lidé chodili sami. Současný recruiting je více o marketingu než o HR samotném.“

Během prezentace zaznělo, jak těžká je aktuální situace na trhu práce a proměna HR do moderní multikanálové marketingové podoby, která se snaží zaujmout potencionální uchazeče na sociálních sítích, pracovních portálech, inzercí online i tištěnou.

„Musíme si daleko více všímat konkurence a zaujmout uchazeče i jinak. Dáváme jim možnost kariérního růstu nebo řadu netradičních benefitů. Zároveň ale také neustále zdokonalujeme webové stránky i interní HR systémy.“

Seminář ADMEZ se konal 14. března v Café Campus na Praze 1 a vystoupili na něm tuzemští HR leadeři, ze společností Comdata Czech, Sophia Solution nebo Conectart.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše