počkejte prosím, zpracovávám data
cs rollup
newsletter newsletter

Aby Vám nic neuniklo - přihlaste se k odběru novinek.

Souhlasím s použitím svých osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto webu (htttp://www.comdataczech.cz) za účelem zasílání obchodních sdělení "newsletterů" mé osobě. Tento souhlas uděluji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 v aktuálním znění a podmínkami poskytování služby a ochrany osobních údajů společností Comdata Czech a.s. dostupných zde. Tento souhlas se vztahuje na společnost Comdata Czech a.s., stejně jako i na další osoby, když souhlas s použitím touto cestou získaných osobních údajů pro marketingové účely může být předán třetím stranám za účelem oslovení.

Adam Koudelka ve statuární radě ADMEZ

9. 7. 2019 | Kateřina Kopecká

Naše společnost je již řadu let členem sdružení ADMEZ pro všechny společnosti zabývající se přímým prodejem a telemarketingem.

Nedávno jsme dostali možnost ještě více se podílet na chodu sdružení a kdo jiný by se toho měl ujmout, než náš ředitel obchodu a marketingu – Adam Koudelka.

Díky tomu budeme mít větší možnost podílet se na růstu celého odvětví, ale také na akcích, které sdružení ADMEZ celoročně pro partnery a zákazníky pořádá.

A co pro vás na následující měsíce chystáme? Prozatím nemůžeme prozrazovat nic bližšího, ale během srpna až září se můžete těšit na naši první akci.

Provozovatelem webu je společnost Comdata Czech a.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše