O firmě

  1. Before
  2. After
 • COMDATA Group

  Společnost Comdata Group je zastoupena po celém světě. Disponuje celkem 78 servisními středisky a 42 000 zaměstnanci. Její sídlo se nachází v Miláně.

  Rozsáhlá síť servisních středisek zaručuje optimální řízení přesahů poskytovaných služeb a kontinuitu výroby. Činnost center je monitorována a řízena z jednoho řídicího centra.

 • Expanze společnosti

  Od roku 2011 společnost expanduje do zahraničí. V České republice má 5 servisních center (Praha, Brno, Chrudim, Ostrava a Krnov). V těchto centrech operátoři obsluhují jak místní zákazníky, tak mezinárodní společnosti, které v dané zemi působí.

 • Organizační workflow

  Z organizačního hlediska je model společnosti Comdata tvořen tržními segmenty, které jsou specifické pro jednotlivá průmyslová odvětví (Telekomunikace – Energetika – Média a mediální průmysl – Pojišťovnictví a finance). Centra spolu úzce spolupracují, aby zajistila skvělé služby svým klientům.

 • ICT

  Jednotlivé tržní segmenty (market units) jsou také podporovány dalším oddělením – ICT (Information and Communication Technologies), které poskytuje technologická řešení pro automatizaci procesů a integraci systémů v oblasti zákaznických služeb.